Witaj na naszej stronie! Przedszkole 18 w Gdyni

Przedszkole 18 w Gdyni. UCZY, BAWI, ROZWIJA I WYCHOWUJE wersja testowa. Twoje pociechy w najlepszych rękach. Uśmiech dziecka naszym celem. Indywidualne podejście do każdego dziecka. Ul Krawiecka 35, 81-178 Gdynia,. 058 625-02-17, Pn. - Pt. 600 - 1700. Witamy serdecznie na stronie internetowej naszego przedszkola. Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszym przedszkolu, bieżących wydarzeniach i programie nauczania. Wydział Edukacji Urzędu Miasta Gdyni. W ostatni weekend za.

OVERVIEW

The web page przedszkole18.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the better). We have crawled eleven pages inside the website przedszkole18.pl and found zero websites interfacing with przedszkole18.pl.

PRZEDSZKOLE18.PL TRAFFIC

The web page przedszkole18.pl is seeing a fluctuation amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for przedszkole18.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole18.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole18.pl

LINKS TO PRZEDSZKOLE18.PL

WHAT DOES PRZEDSZKOLE18.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole18.pl Mobile Screenshot of przedszkole18.pl Tablet Screenshot of przedszkole18.pl

PRZEDSZKOLE18.PL SERVER

Our crawlers diagnosed that a lone page on przedszkole18.pl took two thousand eight hundred and eighty-eight milliseconds to stream. Our crawlers could not discover a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site not secure.
23.229.190.156

We found that this domain is employing the Apache/2.4.12 server.

Witaj na naszej stronie! Przedszkole 18 w Gdyni

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page states the following, "UCZY, BAWI, ROZWIJA I WYCHOWUJE wersja testowa." I saw that the web page also said " Twoje pociechy w najlepszych rękach." They also said " Indywidualne podejście do każdego dziecka. Ul Krawiecka 35, 81-178 Gdynia,. Witamy serdecznie na stronie internetowej naszego przedszkola. Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszym przedszkolu, bieżących wydarzeniach i programie nauczania. Wydział Edukacji Urzędu Miasta Gdyni."

SEE SIMILAR WEB SITES

Przedszkole189 na Wierzbnie , warszawskiej dzielnicy Mokotów

Serdeczne życzenia dla wszystkich tatusiów od każdej córeczki, każdego z synusiów. Gorące uściski i słodkie buziaki, najlepsze życzenia składają dzieciaki. Zapraszamy wszystkich Tatusiów na szalone zabawy w przedszkolnym ogrodzie z okazji Dnia Ojca w środę, 24. Słoneczka i Jeżyki zapoznają się ze szkołą. 23 czerwca 2015 godz 10. 00 zapoznajemy się ze Szkoła Podstawową nr 202.

Aktualności Publiczne Przedszkole nr 18 w Wodzisławiu Śląskim

Będą uczestniczyły w sadzeniu drzewek. Na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki w Wodzisławiu Śląskim. Osimy, aby w tym dniu dzieci były ubrane stosownie do takiego wyjścia. Wycieczka do Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej. Dzieci z grup Bajoskrzaty i Smerfy. Fachowa prelekcja Pani Barbary Olek.

Miejskie Przedszkole nr 19 w Lesznie wielkopolska